top of page
agile_assessment_result_horizontal_04.png

MÜKEMMELE YAKINSINIZ

Yeni Hedef: İnovasyon ile Fark Yaratın

Organizasyon içinde ​Agile kültürü tamamen kabul edilmiş ve sahiplenilmiş durumda. Sürekli iyileşmeyi amaçlayan kararlar ve süreçler işletiliyor.

Raporumuzda rekabette öne geçmek için inovasyon yetkinliğini kazanıp, doğru fikirleri en uygun şekilde nasıl hayata geçirebileceğiniz ile ilgili yönlendirmeleri bulacaksınız.

agility_assessment_report_cover_04.png
services

SERVİSLERİMİZ

DİJİTAL DÖNÜŞÜM

Organizasyonunuzu strateji ve hedefler ile belirlediğiniz dijital vizyona taşımanızı sağlayacak olan kapsamlı dönüşüm danışmanlığı

AGİLE KOÇLUK

Takımı içeriden dönüştüren ve ekiplerinizi modern ürün ve servis geliştirme dünyasına hazırlayan uygulamalı program

DESIGN THINKING

Problemi tespit etmek ve doğru çözümü bulmak için gerçekleştirilen kullanıcı görüşmeleri ve ilgili ekiplerle beraber düzenlenen workshop çalışmaları

YALIN ÜRÜN YÖNETİMİ

Ürünlerinizi veriye bağlı olarak, fikirlerinizi test edip kullanıcılarınızla birlikte geliştirmenizi sağlayacak modern Lean UX ürün geliştirme yaklaşımı

KURUMSAL İNOVASYON

Ana iş alanlarınızı destekleyici yeni fikirler bulmanızı ve bu fikirleri test ederek hayata geçirmenizi sağlayacak uygulamalı danışmanlık

EĞİTİMLER

Ekiplerinizin en iyi olması ve en iyi kalması için uygulamalı Agile, Lean UX ve Design Thinking eğitimleri

xUP! HAKKINDA

burhan_inegol.jpeg

BURHAN İNEGÖL

Linkedin

Tüm projelerimde hedeflenene ulaşmak için uçtan uca bütün süreçlerin içinde bizzat yer almayı tercih ediyorum, bu sayede birlikte çalıştığım firmaların ve startup'ların beklentilerinin ötesinde bir memnuniyet seviyesini yakalayabiliyorum.

Son 10 yılı üst düzey yöneticilik olmak üzere 20 yıllık sektör deneyimim ile içinde olduğum tüm projelerin sonunda müşterimin​ iş akışlarında ve çıktılarında katma değer elde etmeyi ve bu sayede memnuniyet sağlamayı temel hedef olarak belirledim.

Pazar dinamizminin üst seviyede olduğu günümüzde fark yaratmak ve rakipleri ile mesafeyi açmak isteyen kurumlar için; dijitalleşen düzene uygun, hedefli, planlı ve stratejiye uyumlu çalışmalarını sağlayarak onları bir üst seviyeye çıkartacak uygulamalı servisler ile süreç ve sonuç odaklı bir yaklaşım ile ilerliyorum.

Kısaca;
 

  • Kurumunuz için "Dijital Dönüşüm" planlıyorsanız,
     

  • Dijital ürünlerinizin "Yalın Ürün Yönetim" metodları ile daha verimli ve ölçülebilir yönetilmesini istiyorsanız,
     

  • Geliştirme ekipleri için "Agile Koçluk" ile çevik ve hızlı bir takım oluşturma amacınız varsa,
     

  • Ana iş kollarınızın yanında "Kurum İçi İnavosyon" kültürünü kurmak istiyorsanız

ihtiyaçlarınıza göre güncellenen servisler için alttaki form veya linkedin butonu aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

MAKALELER

bottom of page